פונט פרימיום

פונט קטלב (FUP Katlav)

קטלב הוא פונט חד ומשונן, הקרוי על שמו של עץ הקטלב המצוי, הניכר בצבעו האדמדם והמיוחד. פונט מודרני חדשני ומעניין המתאים ללוגואים, כותרות, ועוד.

החל מ-99 ₪ + מע"מ

משקל קל (300)
אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890
משקל רגיל (400)
אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890
משקל בינוני (500)
אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890
משקל דמי-בולד (600)
אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890
משקל בולד (700)
אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890
משקל אקסטרה-בולד(800)
אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890

פונט קטלב להורדה

הורידו את פונט קטלב (FUP Katlav) + רישיון שימוש מסחרי ללא הגבלה

הורדה מיידית
רישיון מסחרי
עדכונים בחינם

שם באנגלית: FUP Katlav

שנת השקה: 2023

גירסה: 1.00

שאלות ותשובות + עיקרי הרישיונות

יש לכם שאלות? ריכזנו עבורכם את כל השאלות והתשובות הנפוצות. במידה ויש משהו שלא כיסינו, אל תהססו לפנות אלינו דרך דף יצירת הקשר.

עיקרי רישיונות השימוש

בפונטאפ, הלקוחות שלנו באים לפני הכל – לכן שמנו לעצמנו מטרה לבצע מהפכה בתחום רישוי הפונטים ולהציע לכם רישיון פשוט, מובן, אחיד והגיוני (בשונה מהרישיונות המגבילים והדורסניים שקיימים היום בשוק הפונטים הישראלי).

ברכישת הפונט (משפחות או משקלים בודדים) תקבלו רישיון אחיד לשימוש מסחרי חופשי בכל הפלטפורמות ללא הגבלה – דסקטופ, קנבה, אתרי אינטרנט, ואפליקציות. אין הגבלה לכמות המחשבים, האתרים (דומיינים), ו/או האפליקציות. הדבר היחיד שמשנה זה כמות המשתמשים בפונטים (משתמש יחיד או מספר משתמשים מאותה החברה):

משתמש יחיד (פרילנסר/עצמאי ללא עובדים): תקבלו את כל הפונטים שבחבילה, בכל המשקלים, בקבצי OTF, TTF, EOT, WOFF, WOFF2, להתקנה בכל המחשבים הנייחים, הניידים, וחשבונות הקנבה שלכם, ובאתרי אינטרנט ואפליקציות ללא הגבלת דומיינים. רישיון מסחרי, לכל העבודות והאתרים שלכם ושל הלקוחות שלכם, כולל קבלת עדכונים ותיקונים עתידיים.

משתמשים מרובים (חברה/סטודיו עם עובדים): במידה ואתם חברה עם מספר עובדים שכירים שישתמשו בפונטים, עליכם לרכוש רישיון מתאים (רישיון משתמשים מרובים – חברה/סטודיו עם עובדים) המאפשר שימוש בפונטים לכל העובדים השכירים שלכם, בכל מחשבי החברה, ללא הגבלת עבודות, אתרים או אפליקציות שהסטודיו/חברה שלכם תבנה (לעצמכם או ללקוחות שלכם).

ההסבר לעיל מהווה תקציר של עיקרי הרישיונות לנוחיותכם בלבד ואינו משמש כרישיון המלא או כמסמך מחייב. לפני רכישת הפונטים עליכם לקרוא ולהסכים לתנאי הרישיון המלא. לחצו כאן לקריאת הרישיון המלא.

במידה ואתם מעוניינים להשתמש בפונטים באופן שאינו כלול ברישיון, או שיש לכם שאלות בנושא, אנא צרו קשר ונשמח לשמוע ולסייע.

הפונטים/המשקלים שתרכשו ישלחו אליכם למייל באופן אוטומטי (ביחד עם הרישיון) מיד לאחר התשלום וסיום הרכישה באתר. לפעמים זה עלול לקחת עד כ-10 דקות עד להגעת המייל לתיבת הדוא”ל שלכם.

כל הפונטים שלנו כוללים את כל האותיות בעברית (מ-א’ ועד ת’), את כל המספרים (מ-0 ועד 9), ואת הסימנים והסמלים הנפוצים. להלן רשימה מלאה של כל האותיות, המספרים, הסימנים, והסמלים הכלולים בפונטים:

אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת 1234567890 ?! ₪ @ # $ % & ( ) { } [ ] ” ‘ , . ” “ ’ ‘ : ; = – + * ^ ` ~ _ | / \ < > ­ 

אנחנו ממשיכים לעדכן, לתקן, לשפר, ולשדרג את הפונטים שלנו באופן שוטף. ברכישת הפונטים שלנו תקבלו גם את כל העדכונים העתידיים והגרסאות החדשות של הפונטים שרכשתם ללא עלויות נוספות.

כן. הפונטים שלנו תואמים לקנבה ובאפשרותכם להעלות ולהשתמש בהם בחשבון הקנבה שלכם בקלות ובמהירות. לאחר רכישת הפונט תקבלו מספר קבצים, ביניהם קובץ בסיומת OTF שתוכלו להעלות לקנבה.

יש לכם שאלות נוספות? לא בטוחים איזה רישיון לרכוש? באפשרותכם ליצור איתנו קשר בקלות ובמהירות דרך דף יצירת הקשר (לחצו כאן). נשמח לעזור לכם ולענות לכל שאלה בהקדם :)

אהבתם? שתפו עם חברים!

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
טלגרם
אימייל