אודות פונטאפ

אנחנו עוזרים למעצבים ישראלים לייצר תכנים ברמה גבוה יותר על ידי הנגשת מגוון פונטים עבריים איכותיים לכולם.

פונטאפ נולד מתוך הזעקה האדירה של קהילת המעצבים הגרפיים בישראל על כך שפונטים איכותיים בעברית הינם מצרך נדיר ויקר מידי.

שמנו לעצמנו כמטרה להנגיש את תחום הפונטים העבריים לכל המעצבים הגרפיים בישראל, מתחילים ומתקדמים כאחד, על ידי עיצוב והשקת פונטים איכותיים במחירים שטרם נראו בשוק הישראלי בתוספת רשיונות שימוש מסחרי פשוטים והגיוניים לדסקטופ, לווב ולאפליקציות.

פונטים איכותיים בעברית הינם מצרך חובה למעצבים מכל התחומים, אך כיום הם כל כך יקרים, לרוב מתחילים בכ-250 ש”ח למשקל בודד ומגיעים גם לכ-500 ש”ח למשקל בודד, וזה רק לרשיון שימוש בדסקטופ. לרוב, אם תרצו להשתמש בפונט גם באתר האינטרנט שלכם או של לקוחותיכם, תצטרכו לרכוש רשיון נוסף, יקר יותר, שרק ממשיך להתייקר ככל שכמות הגולשים באתר תגדל.

לנו, כמעצבים גרפיים בישראל, נמאס. נמאס לנו שחברות הפונטים הגדולות משיקות פונטים במחירים יקרים מידי ועם רישיונות מסובכים מידי במטרה להרוויח סכומי כסף גבוהים תוך כדי ניצול לרעה של חוסר זמינותם של פונטים איכותיים בעברית.

בפונטאפ, אנו מאמינים שלכל מעצב ומעצבת בישראל מגיעה ההזדמנות להנות ממגוון פונטים איכותיים בעברית בצורה נגישה ובעלות זולה יותר.

תמצאו אצלנו מגוון רחב של פונטים בעברית לשימוש מסחרי, שיאפשר לכם לייצר תכנים יצירתיים ברמה גבוהה מבלי לשבור את הכיס.

רוצים להנות מפונטים מצויינים במחירים חסרי תקדים? הצטרפו למשפחה שלנו – עקבו אחרינו באינסטגרם, בפייסבוק, והירשמו לרשימת התפוצה שלנו על מנת להתעדכן בפונטים חדשים, מבצעים והנחות. יש לכם שאלות? לחצו כאן ליצירת קשר.

עקבו אחרינו